Než napíšete na naší podporu, zkuste svou odpověď najít zde

Praktické informace, které se určitě budou hodit

CZdálnice není státem poveřený prodejce, ale je první oficiální prodejce který sází stromy za dálniční známky.

Pokud se změnila SPZ vozidla například z důvodu ztráty, odcizení nebo zničení původní SPZ, Vaše dálniční známka zůstane v platnosti, je však nutné nám tuto změnu oznámit. Vyplňte Avízo o změně SPZ a přiložte kopii dokumentu dokládající změnu SPZ (například kopii velkého technického průkazu, kde je uvedena původní i nová SPZ a VIN kód vozidla).

Pro návrat do hlavního menu stiskněte jedničku.
Formulář zde 

Musíte vyčkat na potvrzovací email, který bude informovat o aktivaci dálniční známky

Platnost dálniční známky můžete ověřit v našem systému kontroly platnosti nebo na oficiálním webu prodejce dálničních známek edalnice.cz

Potvrzení o platnosti obdržíte, až když bude částka připsaná na náš účet, tento proces může trvat až 3 dny.

Elektronická dálniční známka je nepřenosná mezi motorovými vozidly, v případě prodeje vozidla zůstane elektronická dálniční známka platná pro původní vozidlo.

Elektronickou dálniční známku nelze převádět mezi jednotlivými vozidly. Pokud však potřebujete změnit samotnou SPZ vozidla při její ztrátě, zničení nebo odcizení, je to možné. Stačí když nám svůj požadavek zašlete na [email protected] společně s kopii technického průkazu, který tuto skutečnost dokazuje a novou SPZ.  Změna je zpoplatněná poplatkem 150 kč.

V případě, že uděláte na našem portálu duplicitní objednávky, ve kterých se překrývá datum platnosti, náš systém je automaticky aktivuje tak, aby jejich platnost navazovala. Tato funkce platí i v případě, že u nás děláte první objednávku, která překrývá současný termín platnosti i v takovém případě, je známka aktivována tak, aby platnosti navazovaly.

Pokud jste nenašli zde odpověď na svou otázku, prosíme, napište nám ji na email [email protected]

Sledujte nás na na sociálních sítích​