Dálniční známka 2023

Dálniční známku na rok 2023 máte možnost koupit i jako elektronickou dálniční známku . Elektronická dálniční známky pro rok 2023 přináší výhody, jež si nemůžete dovolit přehlédnout. 

Začneme tou nejlepší zprávou - okamžitou platností. S elektronickou dálniční známkou na palubě si nemusíte dělat starosti s fyzickými kousky fólie, která se dříve lepila na sklo vašeho vozidla. Již po aktivaci, která proběhne rychle a pohodlně po jednoduchém online nákupu , můžete vyrazit na cestu bez jakéhokoli čekání. Vaše jízda začíná okamžitě, ať už vyrážíte na výlet nebo do práce.

A teď přejděme k další výhodě - snadnému nákupu. Na CZdalnice.cz si můžete jednoduše vybrat mezi desetidenní , měsíční a roční dálniční známkou , která nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Stačí pár kliknutí a váš online nákup je hotov. Ušetříte čas a nemusíte se zdržovat na poště nebo na benzinkách s čekáním ve frontách. S elektronickou dálniční známkou ušetříte čas na vaší plánované cestě. 

A co víc? Vaše rozhodnutí pro elektronickou dálniční známku přinese příznivé dopady na životní prostředí. Za každý nákup na CZdalnice.cz je věnována malá částka na výsadbu stromů. Tím dochází ke zpětnému uložení CO2 do země a posilování ekologičtějšího přístupu k cestování. Vaše cesta tak není jen pohodlnější, ale také šetrnější k naší planetě.

Toto se netýká jen roku 2023, připravte se na nový standard v cestování po dálnicích. Elektronická dálniční známka vám nabízí okamžitou platnost, snadný nákup a ekologičtější přístup. Vyberte si z desetidenní, měsíční nebo roční varianty a objevte svobodu a pohodlí, které vám přináší tato moderní a udržitelná forma placení. Nezapomeňte, že každý váš nákup přispívá k výsadbě stromů a snižuje emise CO2.

 

Elektornická roční dálniční známka na rok

Roční

1 500 Kč

Ceny platné do 29.2.2024

Elektornická třicetidenní dálniční známka na měsíc

440 Kč

Měsíční

Ceny platné do 29.2.2024

Elektornická desetidenní dálniční známka na deset dní

310 Kč

Desetidenní

Ceny platné do 29.2.2024